Alkoholové hry

Medzi čoraz viac obľúbené darčeky pre dospelých patria hlavne veci súvisiace s alkoholom. Či už ide o originálne ploskačky, poháre, chladiace krígle alebo iné. No čo tak spojiť túto tému s hrami? Vznikne nám originálna alkoholová hra, a tá je zaručene úspešným darčekom.

K takýmto hrám patrí napríklad čoraz viac obľúbená alkoholová ruleta. Tá rozprúdi zábavu na každej party a prinesie vášmu pitiu nový rozmer a zmysel. Hra je skvelá v tom, že sa dá hrať na viacero spôsobov, a tak si ju užijú všetci tak, ako sa im páči. Stačí jednoducho vhodiť guľôčku do rulety, roztočiť a hra sa môže začať.

Ak má váš kamarát rád klasické človeče, tak mu zaobstarajte alkoholové človeče. Určite si túto hru zamiluje a bude ju hrávať veľmi často. Aj v tejto hre si pravidlá môžete prispôsobiť, a tak aj tí, ktorí nepijú alkohol často, si hru vychutnajú.

Z menej známych, ale o to zaujímavejších hier vám spomenieme napríklad alkoholové bingo. V tejto hre si každý hráč ťahá guľôčku z osudia a podľa farby guľôčky pije z pohára rovnakej farby. S touto hrou si určite obdarovaný užije kopu zábavných večerov.

Pre športovo založených ľudí je skvelým darčekom s alkoholovou tematikou aj alkoholový basketbal, či ping pong. V tejto hre si vyskúšajú hráči nielen svoju šikovnosť, ale aj výdrž v pití. Tento športovo ladený darček tak bude mať zaručený úspech.

Pre milovníkov golfu existuje tiež alkoholová hra – golf. Ak teda máte vo svojom okolí kamaráta golfistu, tak týmto darom ho dostanete do kolien.

Pre menej intenzívnych športovcov odporúčame ako darček alkoholové šachy alebo piškvorky. Tieto klasické, veľmi obľúbené hry sa v kombinácii s alkoholom stávajú ešte zábavnejšími.

Ak teda chcete originálne obdarovať svojich kamarátov, skúste sa poobzerať po originálnych alkoholových darčekoch. Výber je naozaj široký.